|
|
24 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu z języka polskiego, który sprawdzał wiedzę uczniowską z zakresu wiedzy o języku (m.in. ortografia, frazeologia, składnia), w którym wzięły udział wszystkie klasy techniczne i branżowe z naszej szkoły.
Uczniowie w pocie czoła mierzyli się z językowymi zagadnieniami i trzeba przyznać, że konkurencja była wyrównana! Ostatecznie wyniki przedstawiły się następująco:
I miejsce – klasa V TIPS
II miejsce – klasa II M
III miejsce – klasa II TIPS
Organizatorem konkursu była nauczycielka języka polskiego Pani Katarzyna Kijana. Wszystkie trzy klasy otrzymały dyplomy i słodkie upominkiJ